https://www.high-endrolex.com/38
Více o skupinových lekcích, Nabídka, Fitklub Přerov
https://www.high-endrolex.com/38
Kontatní formulář FIT klub Prerov na Facebooku! Kontakt

Více o skupinových lekcích

AEROBNÍ SÁL

aerobní sálV rámci členství ve Fitklubu máte neustále k dispozici klimatizovaný aerobní sál, který můžete využívat pro své vlastní druhy cvičení či strečink, nebo skupinová cvičení pod vedením instruktorů.
Sál je vybaven sportovní odpruženou podlahou, velkými zrcadly pro vlastní korekci pohybů a celou řadou moderních cvičebních pomůcek jako jsou podložky, činky, gumové pásy k posilování, fitbally, overbally, fitboxové totemy a balanční plošiny BOSU© Balance Trainer.

V aerobním sále probíhá během celého týdne spousta skupinových cvičení, na které se můžete přihlašovat pomocí online rezervačního systému přes internet, či přímo na recepci ve Fitklubu.
Pro lepší přehlednost a účinnější zařazení jednotlivých cvičení do Vašeho individuálního pohybového programu jsou hodiny rozděleny do čtyř skupin.

KONDIČNÍ HODINY

Tato energeticky vysoce účinná cvičení jsou zaměřena především na aerobní vytrvalost, zvýšení kondice a svalové síly. V rámci těchto hodin velice efektivním způsobem formujete celé tělo a redukujete hmotnost.

Tabata
Tabata je velmi efektivní metoda tréninku, při kterém se zvyšuje fyzička i síla zároveň - získáte aerobní kondici a nárůst dynamiky. Klíčové je pravidelné střídání cvičení s odpočinkem. Tabata trénink je pravděpodobně jednou z vůbec nejlepších technik jak spalovat tuky při cvičení.

Fitness boxFitbox 
Je velmi oblíbená novinka v oblasti fitness. Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoceúčinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici,zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.


Funkční trénink
Funkční trénink je systém pro rozvoj síly, flexibility, kondice a zdraví, který praktikuje cvičení ve všech rovinách těla (na rozdíl od 2D cvičení se stroji), soustředí se na hluboký stabilizační systém a vyrovnává nechtěné svalové nevyváženosti (dysbalance). 

Kruháč
"Hardcore Kruháč" je svým složením silově vytrvalostní trénink, zvyšuje jak Vaši sílu, fyzickou kondici, tak i rychlost a výbušnost a zároveň si klade nároky na koordinaci pohybů a stabilitu. Kruháč je sestaven především ze silových cviků za využití  těchto pomůcek :  kettlebell, velká činka, jednoručky, TRX, atd..

Intervalový trénink
Intervalový trénink je zaměřený na zvyšování fyzické kondice, pálení tuků a zpevnění všech svalových partií. Tento druh tréninku je to správné cvičení, kde při pravidelnosti uvidíš výsledky a které tě bude bavit!

Aerobik
Aerobik je kondiční cvičení při hudbě zaměřené na rozvoj oběhové soustavy, na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti. Příznivě ovlivňuje funkci a strukturu pohybového ústrojí a pozitivně působí na nervovou soustavu.

 

POSILOVACÍ HODINY

Posilovací hodiny jsou zaměřené převážně na posílení a tvarovaní problematických partií těla.

TRX®
TRX závěsný systém je originální jednoduchá pomůcka, která je složena ze dvou pevných popruhůnastavitelné délky a madel pro ruce či pro nohy, využívající pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. TRX buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. Je určen pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce. Díky náčiní TRX můžete vytvořit velmi efektivní tréninkovou jednotku, za pomoci pouze jednoho druhu nářadí. Pomocí TRX ve velmi krátké době procvičíte celé tělo včetně hlubokého stabilizačního systému. Cvičení na TRX splňuje všechny požadavky kvalitního funkčního tréninku.

  
 Pump Fit
Jde o intenzivní celotělové cvičení, kde se kombinuje silový trénink s aerobním. Během hodiny se používá tyč, kotouče tří hmotností a step.Můžete se spolehnout, že poctivé cvičení se zátěží vás dá skvěle do formy, zbaví vás tuků, vymodeluje vaši postavu a posílí tělo.

 


GroupPole
®

GroupPole je skupinová aktivita pod vedením instruktora, při které pomocí rezistence elastických popruhů a různorodého příslušenství posílíte a dokonale vyrýsujete Vaše tělo.

                                                                                      
 
 


  
NÁPRAVA SVALOVÝCH DYSBALANCÍ

pilates

Tato cvičení mají výrazný kompenzační a zdraví prospěšný efekt. Jsou zaměřená na posílení ochablých svalových skupin (fázické svaly) a protažení neustále se zkracujícího svalstva (posturální svaly). Díky těmto stylům cvičení vyrovnáte negativní působení sedavého typu zaměstnání na držení těla, zmírníte či odstraníte bolestivost v zádech a navíc vyformujete a zeštíhlíte svoji postavu.

Pilatespilates
Tato metodika je mimořádně efektivní, ale zároveň náročná na detaily a procítění pohybu. Systémje účinný právě díky koncentraci na každý pohyb. Tělo se postupně zpevní a získá novou stabilitu, záda se narovnají a nový typ dýchání zabezpečí více kyslíku v plících. Aktivizují se hluboké břišní svaly, které se nedají cvičit běžnými technikami a vybuduje se pevné ploché břicho. Změní se rozložení podkožního tuku a změna je na první pohled patrná již z držení těla, chůze a estetiky pohybu.Jóga

Hatha jóga je ideální cvičení pro každého, kdo chce protáhnout své tělo, uklidnit svou mysl a odpočinout si od každodenního strese. Hlavní náplní lekcí je výuka jednotlivých pozic (asan), práce s dechem (pranayama) a relaxace. Spojení těchto tří elementů tvoří harmonické cvičení, díky kterému zapomenete na okolní svět a budete se spustředit pouze sami na sebe.


 
Fly jóga
Je nový způsob cvičení jógových ásán, při kterém se využívají speciální závěsy, pomáhající správně zapojit svaly celého těla a zvládnout tak i těžší pozice, které gravitace nedovoluje provést správným způsobem. Jóga bez tíže pomáhá uvolnit páteř a zbavit se bolestí zad, stimuluje činnost mozku, trávení a lymfatický systém. Snižuje náladovost a stavy depresí. Oddejte se stavu bez tíže, kráse a ladnosti jógových pozic a harmonizujte tělo, ducha a mysl.
Fit ball
Je posilovací a balanční cvičení na velkých míčích, které obsahuje některé z rehabilitačních prvků zlepšující stabilitu i ohebnost páteře a posilovací cviky pro zpevnění i tvarování postavy. Patří mezi cvičení, při kterých se maximálně šetří kloubní systém našeho těla.

Zdravá kondice
Spojení dynamických posilovacích prvků s jógou, pilates a rehabilitačními technikami. Lekce zahrnuje prvky metody Pilates Clinic, Spiraldynamik® a 3D pohybu pro dosažení efektivnějších pohybů. 


Dětská jóga

Mámo, táto, chceš si přijít zacvičit a vzít s sebou do Fitklubu své dítě? Ponoříme se do světa pohádek a příběhů, při kterých si hravou formou protáhneme tělo, naučíme se správnému dýchání a také relaxaci. Lekce je vhodná pro děti od 6 do 10 let.
 

ENERGETICKÉ

Čchi-kung
Čchi-kung  je prastaré čínské umění. Výraz Čchi-kung se nejčastěji překládá jako "práce s energií". Uvádí se, že Čchi-kung byl v různých podobách praktikován už před pěti, či dokonce sedmi tisíci lety. Jedná se o cvičení, které slouží k celkovému, harmonickému rozvoji člověka, tedy rozvoje těla, energie i ducha. Esencí cviků tedy není jen provádění určitých vnějších pohybů, ale především vnitřní práce, tedy vědomá práce s energií a s myslí. Některé pokročilejší cviky jsou proto prováděny zcela bez vnějšího pohybu, což se západnímu člověku může zdát zvláštní, ale právě tyto cviky patří mezi nejúčinnější a nejcennější.

Hormonální jóga
Cvičení pro úpravu hormonální nerovnováhy v těle a odstranění symptomů premenstruačního syndromu či neplodnosti.Vychází z propojení různých východních umění. Pracuje s energií Čchi, odlišnými druhy dýchání, jednoduchými pozicemi těla a meditacemi.


SPINNING ®

spinningSPINNING® je energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárních kolech, které spojuje hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem.
Je to velmi vhodná aktivita pro ty, kteří nechtějí trénovat individuálně a chtějí si přesto zlepšovat svou fyzickou kondici, formovat postavu, popřípadě redukovat tělesnou hmotnost. Jde i o vhodný doplněk pro profesionální cyklistiku.
Spinningové hodiny jsou tak variabilní, že na ně může každý bez omezení věku a úrovně zdatnosti.

 
 

Fitklub . Trávník 29 . 750 02 Přerov
TRUMF centrum (bývalý objekt Zubr)

Otevírací doba PO - PÁ: 6:00 - 21:30, SO - NE: 8:30 - 20:00
Telefon na recepci Fitklubu: 603 218 763.

Kontakt na manažera: 739 074 604, fitklub@fitklub-prerov.cz

 

FITKLUB - FILOZOFIE FITNESS A WELLNESS CENTRA FITKLUB

Fitklub se jistě stane místem, kde znovu najdete tělesnou i duševní rovnováhu a načerpáte novou energii.

Design Enginedesign.cz, Redakční systém a kód Wedipa.com

Odkazy

Plastové bazény | Průmyslové podlahy, opravy podlah | TechCloud - tvorba webových aplikací

x